سمینارهای مهارت فردی

سمینار مهارت های بیان و ارتباط موثر

سمینار مهارت های زندگی و راه های ارتقاء اعتماد به نفس

سمینار مهارت های زندگی زناشویی

پنجشنبه،23 آذر 96

روز پنجشنبه 23 آذر ماه سه سمینار کاملا رایگان برای دوقلوها و چندقلوها در خانه جوانان استان تهران واقع در خیابان ایرانشهر با پذیرایی چای، آبمیوه، نسکافه و کیک برای حضار برگزار شد. که جمعی  از دوقلوها و چندقلوها درآن ها حضور داشتند.

سمینار اول،سمینار مهارت های بیان و ارتباط موثر بود که توسط برادران دوقلو آقایان علی و امیر صادقی از ساعت 13 الی 15 برگزار گردید و مطالب بسیار مفید و کارآمدی در این سمینار مطرح شد.

در ساعت 15 الی 17، سمینار مهارت های زندگی و راه های ارتقاء اعتماد به نفس، با سخنرانی کارشناس ارشد روانشناسی بالینی سرکار خانم المیرا زارع برگزار شد که این سمینار نیز بسیار مورد استقبال و مورد توجه حضار قرار گرفت و بیشتر حول محور راه هایی برای بالا بردن اعتماد به نفس صحبت شد.

در ساعت 17 سمینار مهارت های زندگی زناشویی (ویژه متاهلین) با سخنرانی دکتر علی شیخ الاسلامی برگزار و تا ساعت 19 ادامه داشت . که در این سمینار حضور افراد متاهل و به ویژه ازدواج های دوقلویی را شاهد بودیم.

یکی از اهداف انجمن، برگزاری برنامه ها و سمینار های رایگان برای اعضا می باشد که امید است بتوانیم از این قبیل سمینار ها را بیشتر در انجمن شاهد باشیم.

تهیه گزارش از روابط عمومی انجمن دوقلوها و چندقلوهای پارسی

 

 

برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید